RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 857 870

Přijďte uzavřít pracovní rok nepracovně aneb firemní večírky na Ololodi či Ološlapu

02. 11. 2017

Přijďte uzavřít pracovní rok nepracovně aneb firemní večírky na Ololodi či Ološlapu Blíží se konec roku, a protože většina z nás byla či je součástí většího pracovního kolektivu, víme, že stejně jako ke konci roku patří Vánoce, prémie, volno a nervy při nakupování dárků, jsou jeho součástí i FIREMNÍ VEČÍRKY. Naštěstí:)

Zveme proto korporátní i nekorporátní party, menší i vetší kolektivy, zaměstnavatele i zaměstnance na Zimní plavby na Ololodi Kordulce či lodi Marii Terezii a na Jízdy na našem Ološlapu.

A nebojte se, i když se jedná o plavby a jízdy zimní, chladno vám rozhodně nebude! Plavby probíhají ve vytopené lodi za účasti kapitána, který bude podávat výborný domácí punč či horký mošt, můžeme samozřejmě zajistit i občerstvení dle libosti. Voňavé horké nápoje nebudou chybět ani na Ološlapu. Tam se o teplo postarají pletená ponča a troška pohybu (kdo nebude chtít šlapat, nemusí, máme i motorové pohánění).

Kapacity jsou sice omezeny, ale my si dokážeme poradit skoro se vším a jednotlivé plavby a jízdy můžeme kombinovat či vytvořit jedno zázemí například v našem přístavišti. Záleží jen na vaší představě a přáních.

Pokud se rozhodnete pro jednu z výše uvedených variant, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.

Budeme se těšit na viděnou. Do té doby přejeme klidný, předvánoční čas plný milých setkání.

Novinky - výpis všech