RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 857 870

Domácí Olopunč myslí na přírodu

12. 11. 2017

Domácí Olopunč myslí na přírodu Víte, co už brzy vyroste na Dolním náměstí č. p. 34? Že ne? Stejně jako vloni, i letos chystáme v průjezdu jedné z nejstarších historických budov v Olomouci zázemí pro náš domácí Olopunč. A protože vnímáme prostředí kolem nás a přemýšlíme ekologicky, nenakupujeme kelímky ve velkém. Naopak! Pořídíme několik desítek, ne-li stovek vlastních hrníčků, které budeme oproti záloze půjčovat všem, kteří to s ochranou přírody vidí podobně jako my. Budeme rádi, když dorazíte i s hrnečkem vlastním. Protože moc dobře víme, že i taková maličkost, jakým vlastní hrneček je, může pití horkého moštu či punče zpříjemnit. Těšit se na vás budeme už od 17. listopadu. Na Dolním náměstí si budete moci krom Olopunče zakoupit i dárkové poukázky či jiné drobnosti, které potěší nejen pod stromečkem.

Zároveň vás zveme na zimní plavby na Ololodi Kordulce či na nové lodi Marii Terezii. Obě mají na palubě  teplá kamna i zmiňovaný Olopunč, takže zima vám rozhodně nebude. Punčem se ostatně můžete zahřát i na jízdách na našem beerbiku Ološlapu.

Veškeré informace o našich službách naleznete na těchto stránkách, pokud byste přeci jen na něco odpověď nenašli, neváhejte nám, prosím, napsat na: info@plavbyolomouc.cz.

Už teď se těšíme, že se s mnohými z vás v tom předvánočním shonu potkáme u šálku dobrého punče, nejlépe Olopunče:).

Novinky - výpis všech