RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 857 870

S úsměvem do nového roku 2018

31. 12. 2017

S úsměvem do nového roku 2018 Ahoj Ololodníci, 
sezóna 2017 je u konce a my vám ze srdce děkujeme za vaši přízeň a podporu. Byl to pro nás opět náročný rok, během kterého jsme se vám snažili naše služby ještě více zpříjemnit a oživit. 
Hlavním bodem byla stavba nové lodi Marie Terezie, která byla obrovským oříškem a výzvou. Ale podařilo se nám v Olomouci postavit loď a dokonce i pluje :) Za to patří obrovský dík firmě Sokop, Moravská Výrobní, Fe Produkt, Roko a hlavně městu Olomouci a Olomouckému kraji za podporu.
Společná setkání v místě přístaviště během různých akcí, promítání a workshopů i letos vyvrcholila Festivalem Řeka má duši 2017, který byl opět pro nás všechny euforickým zážitkem a řeka se na pár chvil proměnila v místo plné magie. 
Náš tým se rozrostl o nové kapitány. Poděkování patří kapitánu Jirkovi, Jardovi a Tomášovi, klukům na Ološlapu převážně Matoušovi, Marťasovi a Kubovi. Díky taky týmu z OLOPUNČE Kubovi a Anče, plus všem dalším pomocníkům, kteří nám pomáhali po celou sezónu.  

Do nového roku 2018 vám přejeme, ať vkročíte s úsměvem a odhodláním pracovat na věcech a dění kolem vás. Přejeme vám hodně lásky a zdraví. A čím bychom na vás chtěli apelovat? Zkusme se v roce 2018 chovat trošku více ekologicky. Mysleme na to, že zde nejsme sami a příroda není nezničitelná. A přitom k tomu stačí jen tak málo: omezme plasty, sáčky, petláhve a další věci, které přírodu zněčišťují. My se o to budeme snažit také a navážeme  na to, co jsme začali na OLOPUNČI skrz keramické hrnečky. 

Děkujeme všem našim partnerům za podporu a pomoc v roce 2017:
město Olomouc, Olomoucký kraj, Olomoucká ZOO, Olomoucké tvarůžky, Pivovar Chomout, Olomoucká Drbna, Olomoucký Deník, Česká televize

Tak vše dobré za Plavby Olomouc přeje kapitán Šimon Pelikán

Novinky - výpis všech